15.5 C
Tirana

Sindi nuk duron dot më dhe bën deklaratën e papritur në ‘PërPuthen’

VENDI

Sindi ka kërkuar të tërhíqet nga Për’Puthen ditën e sotme pas një debàti të ashpér që pati me Antonelën, Aristelën dhe Olën.

Vajzat akùzuan Sindin se ka ofénduar Aristelën gjatë publicitetit mirëpo kjo është hédhur totalisht poshtë nga Sindi e cila pretendon të kundërtën.

Ajo e mohoi diçka të tillë duke thënë se do që të largohet nga emisioni pasi të gjithë janë kthyer kundër saj.

“Kërkoj të tërhíqem nga emisioni. Të gjithë janë bërë bashkë kundër meje.”- u shpreh Sindi, teksa Bora i kërkoi ta mendonte edhe një herë vendimin e saj duke shtuar se produksioni do shohë filmimet se çfarë ka ndodhur pas kamerave.

Kujtojmë se pak ditë më parë në emisionin “Për’Puthen” ndodhi një situatë e pazakontë pasi për herë të parë janë përballur analisti i programit Arjani dhe një konkurrente, Sindi.

Ajo që mori vëmendje në bisedën e tyre ishte deklarata e Sindit, e cila u shpreh se komentet e analistit kanë qenë shkaku përse nuk i kanë shkuar mirë takimet me djemtë dhe tani nuk është e përputhur me asnjërin prej tyre.

- Advertisement -

TE FUNDIT