-0.5 C
Tirana

Sindi dhe Atdheu rikthehen tek njëri-tjetri, kapen mat tek lokali në “Bllok”

VENDI

Konkurrentët e Përputhen duket se nuk pyesin aspak për rregullat e emsionit.

Dy nga ata janë Sindi dhe Atdheu, të cilët në fillim nisën një histori të bukur pëlqimi, por ndërhyrja e Sarës dhe djemve si Murati dhe Elvisi prishi gjithçka. Mirëpo, duket se ‘zjarri’ brenda tyre nuk është shuar.

Me rikthimin e Atdheut në emision, Sindi ka hedhur shumë kunja për djalin nga Kosova, edhe pse ai është më shumë i fokusuar tek Antonela. Megjithatë, brenda Për’puthen nuk është ashtu siç është edhe jashtë, pasi së fundmi Sindi dhe Atdheu janë kapur mat në një lokal në Tiranë.

Ata shihen shumë afër me njëri-tjetrin, tek një nga lokalet në Bllok, teksa shkembejnë fjalë vesh më vesh. Nuk dihet nëse ndaj tyre do merrret ndonjë masë, pasi kanë thyer hapur rregullin e emisionit.

- Advertisement -

TE FUNDIT