17.5 C
Tirana

Si rrallëherë në foto me bikini: Xhemi Shehu zbulon parajsën tropikale ku po kalon pushimet

VENDI

Kudo nëpër Instagram po shohim vetëm persona që po relaksohen në plazh në këtë ditë super të nxehtë dhe të tregohemi të sinqertë jemi bërë pakëz ziliqarë! Teksa po lundronim në rrjetin social në fjalë (jo në det, sigurisht), vëmendjen na e tërhoqi moderatorja e njohur Xhemi Shehu e cila si rrallëherë ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini.

Ajo duket mjaft sexy e shtrirë në bregdet me një palë rroba banje të kuqe dhe me gjasë shumica prej jush tani po shtron pyetjen: “Në çfarë vendi ndodhet?” Parajsa tropikale ku po pushon Xhemi është Tajlanda. Duket se bukuroshja ka vendosur që të bëjë disa pushime të mira dhe vlen për t’u theksuar se janë tërësisht të merituara duke marrë parasysh angazhimet e saj në televizion…

- Advertisement -

TE FUNDIT