17.5 C
Tirana

shtepi ne lagjen mark lulaj

VENDI

Shitet kjo shtepi ne lagjen mark lulaj shtepija eshte 150 met katerore dhe eshte e ber prej gurit shtepija eshte 75,0000 miljon 0673083568
Previous articleVolkswagen Sharon
Next articlekelysh haskita
- Advertisement -

TE FUNDIT