18.5 C
Tirana

Shqiptari gjendet i vdekur në krevat, lehjet e qenit alarmuan fqinjët. Dyshohet se…

VENDI

Një djalë 30-vjeçar shqiptar u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Itali. Ata qe dhane alarmin ishin fiqnjet,
pasi gjate gjithe nates kane qene te shqetesuar nga lehjet e vazhdueshme te qenit te shqiptarit, qe nuk pushonte per asnje moment, shkruajne mediat italiane.
Ata tentuan ta telefoninin por ai nuk pergjigjej ne telefon dhe njoftuan policine.
Policia ka gjetur te riun shqiptar te vdekur ne krevat dhe dyshimet e para flasin per nje vdekje si pasoje e nje overdoze.

- Advertisement -

TE FUNDIT