-0.5 C
Tirana

Shqiptar apo amerikan, ja si do të ishte mashkulli ideal për Cindy Marinën

VENDI

Modelja dhe sportistja e njohur Cindy Marina, e cila po përflitet shumë në mediat shqiptare momentalisht ka qenë e ftuar në programin Jonida’s Room ditën e djeshme.

Bukuroshja nga Shkodra po përflitet së fundmi edhe për lidhjen me djalin e ish deputetes, Jozefina Topalli, Genar Topalli.

E pyetur se si do ishte djali i ëndrrave të saj shqiptar apo amerikan, Cindy ka thënë se vendlindja nuk ndikon në zgjedhjet e mia, kështu që s’ka rëndësi”.

Ajo është shprehur se e mendon edhe dasmën e saj, e cila do të jetë e madhe por Cindyn nuk do ta shihni me një fustan hirusheje…

 

- Advertisement -

TE FUNDIT