31.5 C
Tirana

Shpat Kasapi planifikon të heq dorë nga muzika për…

VENDI

Nëse dikur të gjitha vajzat shkulnin flokët për Shpat Kasapin, sot ato shkulin krevatin. Ky është Shpat Kasapi me përgjigjen në majë të gjuhës. Ky ishte vetëm fillimi i një serie thumbash që E Diell kishte përgatitur ndaj këngëtarit të shumë hiteve muzikore e që në emisionin e fundjavës që lamë pas, ai nuk u kursye hiç fare në intervistën tij.

Këngëtari deklaroi se shumë shpejt do të bëhet pjesë e politikës së shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut në gjurmët e nënës së tij, Xhylymser Kasapi, e cila është deputete e LSDMsë. Unë do të bëhem deputet nëse populli me do dhe më pëlqen”, ka deklaruar ai, citon Top Channel.

- Advertisement -

TE FUNDIT