7.5 C
Tirana

Shokon Vangjush Dako/ “Përgjimet më rritën reputacionin”

VENDI

Vangjush Dako tha se përgjimet i kanë rritur reputacionin, teksa u pyet në studion e emisionit “Repolitix” se si ndikoi kjo ngjarje tek ai

“Kam gjetur një mbështetje të madhe, nga njerëzit. Më flasin në rrugë, më thon mos e vrit mëndjen. Kam një rritje reputacioni. Njerëzit e dinë se kush është Vangjush Dako. Ju jeni këtu në Tiranë dhe nuk dini gjë”,- tha Dako./CNA.al

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT