14.5 C
Tirana

Shkodër, gjendet një trup i pajetë

VENDI

Një person është gjetur I pajetë këtë të enjte në Shkodër.

Trupi I pajetë është gjetur në aksin Shkodër-Kryebushat, në fshatin Melgushe.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe shkaqet e ngjarjes, ndërkoh që policia ka mbërritur në vendngjarje.

Shkodër / Informacion Paraprak

Me datë 24.10.2019, në orën 11:15, nërrugën nacionale Shkodër – Bushat, në afersi të një mobilerie është gjetur pa shenja jete shtetasi A. Sh. vjeç 42, banues në fshatin Melgushë, Shkodër

Nga verifikimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune a dëmtime të tjera.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

- Advertisement -

TE FUNDIT