11.5 C
Tirana

SHKODËR, BIE NGA KATI I 3-TË I PALLATIT, HUMB JETËN

VENDI

Një person është rrëziar nga 3-te i një pallati në Shkodër dhe ka Vdekur në vend.
Sipas informacioneve mësohet se viktima është A. L, rreth 57-vjeç.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër në afërsi të vendit të quajtur “Sahati”. Në lagjen Vasil Shanto.
Nuk dihen ende motivet e hedhjes nga pallati të 57-vjeçari, informacione të pakonfirmuara bëjnë me dije
se personi ka rënë nga pakujdesia dhe në terracë ishte për të sistemuar disa gjëra dhe ka humbur kontrollin.
policia ka nisur hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarje të rëndë.

- Advertisement -

TE FUNDIT