17.5 C
Tirana

Shitet urgjend.dhe ndrohet me ndrim tjeter qmim

VENDI


Shitet urgjend ose ndrohet me ndrim tjeter qmim opel astra ne gjendje shum te mir 1.7 disel .rks edhe 7muj viti 92 me abs air beg centrall me goma dimrit meni fjal topp osht shpenzimet ika shum te vogla ski nevoj as ni investim per ma shum info kontakto ne nr 049-402-917 ose ne wathapp +386-49-402-917 hipotek nuk asht perkthimi mund ta bejm meniher

- Advertisement -

TE FUNDIT