17.5 C
Tirana

Shitet Renaul Laguna Automat

VENDI


Shitet Renault Laguna Viti 2003.Kamjo Automat.Tapiceri lekure dhe gomoshi.makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike.2.2 Nafte.Sherbimet te gjitha te bera ne koh.Letrat e prera deri ne shtator 2018.Mundesi nderrimi.Tel 0682010647.

- Advertisement -

TE FUNDIT