17.5 C
Tirana

shitet nji shpi

VENDI
shpia ësht 3-katshe nji kat i nendheshem qe mund ta perdoresh per cdo gje, kati i dyt i kompletum dhe i mobilum edhe kati siper i pa mobilum 400m2 tok cdo kat ka 7 dhoma shpia ësht nsarreq afer kishes madhe cmimi ësht 300mij euro (edhe munet mu diskutu)
per ma shum info kontaktoni �:0696929839 ose 0696521178

 
 
 
 

- Advertisement -

TE FUNDIT