9.5 C
Tirana

Shih si je katandisur, Kryemadhi sherr me aktivistët

VENDI

Monika Kryemadhi është konfliktuar me aktivistët që kanë mbrojtur shëmbjen e godinës së teatrit.

 

Atë e kanë konsideruar si palë me kryeministrin Edi Rama, dhe si një ndër personat që ndikoi për dështimin e kauzës së Teatrit Kombëtar.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT