10.5 C
Tirana

“Shëtit si pasha i madh”, Artan Hoxha nxjerr videon dhe tregon çfarë ndodhi në momentin kur Rama po kalonte në Lungomare (VIDEO)

VENDI

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një video teksa kalon eskorta e kryeministrit Rama në Vlorë. Në pamjet e publikuara nga Hoxha dëgjohet një person që thërret ‘Rama ik’.

“Po edhe pse je në Vlore, ajo thirrja “Rama ik”, nuk tu nda dhe nuk tu nda nga mbrapa… Kryeministri Rama, sot në mesdite me fuoristraden e tij, prodhim amerikan, Lincoln, i shoqeruar nga eskorta e gjate, në Lungomare..”, shkruan Hoxha.

Postimi i Hoxhës:

“Ja mandatin e trete e more. Hyre në histori, qe aq shume e deshe…Shetit në Lungomare me nje taborr “asqere”, si pasha i madh…

Po edhe pse je në Vlore, ajo thirrja “Rama ik”, nuk tu nda dhe nuk tu nda nga mbrapa…Kryeministri Rama, sot në mesdite me fuoristraden e tij, prodhim amerikan, Lincoln, i shoqeruar nga eskorta e gjate, në Lungomare…”-shkruan Hoxha.

Video:

- Advertisement -

TE FUNDIT