19.5 C
Tirana

“Se ke idenë qa do të bëj’/ Plàs ‘lùfta’ mes Andit dhe Melisës? (VIDEO)

VENDI

Pas shumë kohësh spekulimesh, Melisa Lleshi dhe Andi Shehi konfirmuan më në fund lidhjen.

Ish-konkurrentja e “Për’Puthen” publikoi pak ditë më parë këngën e saj me videoklip “Leje”, ku në fund shfaqej duke puthur të riun brun.

Tani që nuk fshihen më, çifti më i ri i showbizit shqiptar është “i lirë” të dalë kudo në publik bashkë.

Melisa dhe Andi duket se po jetojnë ditë të lumtura së bashku.

Mes shumë publikimeve e dedíkimeve të ëmbla drejtuar njëri-tjetrit, ata së fundmi kanë nisur një ‘lùftë’ duke postuar momente qesharake që nuk do t’i publikonin kurrë.

Së fundmi ishte Melisa që postoi një video të lezetshme me Andin e që ky i fundit nuk ishte në dijeni se po xhíronte.

E para e ka nisur Melisa, e cila publikoi një video që nuk i pëlqeu Andit dhe kaq ishte, rrjeti u mbush me pamje qesharake të çiftit simpatik, të cilët ‘’kércénuan’’ njëri-tjetrin për hapjen e më shumë arkivave.

Årmëpushimi erdhi pas kërkesës së faljes nga ana e Andit dhe përmes një foto ku shihet me gishta të kapur treguan se ‘’loja’’ u kry.

Ndryshe Andi dhe Melisa janë ndër çifti i vetëm momentalisht i zyrtarizuar nga programi, i cili brenda pak ditësh përfundon me sezonin e dytë.

- Advertisement -

TE FUNDIT