19.5 C
Tirana

Sara thotë s’jam shtatzënë/ Atdheu ja nxjerr bojën fare: Prit dhe 7 muaj se…

VENDI

Ky lajm mori dhenë pas një fotoje të dyshes, ku Atdheu i kishte vënë dorën mbi bark Sarës, ndërsa ishte vetë ish-konkurentja që mohoi të jetë në pritje të një fëmije.

Por sot Atdheu ka bërë lëmsh rrjetin, me disa komente te një foto që ka publikuar nga Sarën, ku ka bërë edhe një dedikim për këtë të fundit

- Advertisement -

TE FUNDIT