27.5 C
Tirana

Sara pas daljes nga ‘PërPuthen’ shtatzënë? Atdheu bën lëmsh rrjetin! (FOTO)

VENDI

Sara Malaj dhe Atdhe Xharavina u larguan nga “Për’Puthen” pak kohë më parë duke kërkuar që njohjen e tyre ta vazhdojnë jashtë programit.

Ish-konkurrentet patën një rrugëtim me ulje e ngrítje në emision, por duket se më në fund gjetën lumturi krahë njëri-tjetrit.

Pikërisht kur gjërat mes çiftit dukeshin shumë të qeta, një foto e postuar pak momente më parë nga bukuroshja bionde ka tràzuar të gjithë rrjetin.

Sara ka pozuar pranë Atdheut dhe ky i fundit i vendos dorën te barku, që duket I RRUMBULLAKOSUR!

Si të mos mjaftonte ky detaj që të gjithë të mendojmë se ajo është shtatzënë, ish-konkurrenti ka komentuar: “A do jetë gocë apo çun?”

“Krokodil,” është përgjigjur Sara duke lënë të nënkuptohet se ndoshta bëhet fjalë thjesht për një shaka online të tyre! Megjithatë, mbetet për t’u parë!

- Advertisement -

TE FUNDIT