9.5 C
Tirana

Sara Hoxha në telashe me policinë, gruaja e Ledrit ka bërë gabimin që thuajse e bëjnë gjithë femrat

VENDI

Sara Hxoha, njëherësh partnerja e reperit Ledri Vula, e ka kaluar pasditen e së martës në Prishtinë. Ajo është parë në shëtitje te Rruga B në lagjen Mati 1 të kryeqytetit, ku kishte dalë për shëtitjen e fëmijën e saj.

E teksa në një moment u ndal me makinen e saj, Sara parkoi në një vend të gabuar. Ajo e la veturën mbi vijat e këmbësorëve, dhe policët e rendit iu afruan dhe e gjobitën për veprimin e bërë.

Megjithëse ishte paralajmëruar nga kalimtarët e rastit që të mos parkonte aty, Hoxha kishte rrezikuar për pak çaste – gjë e cila i kushtoi me një gjobë nga Policia e Kosovës.

Telegrafi ka siguruar disa fotografi nga momenti ku shihen policët teksa shkruajnë dënimin për influencuesen e rrjeteve sociale. Tentativat për një dakordim me policinë për t’i shpëtuar gjobitjes, duket të kenë qenë të kota.

- Advertisement -

TE FUNDIT