31.5 C
Tirana

Sara dhe Atdheu dalin bashkë nga “Për’puthen”, Ana bën komentin që… (Foto)

VENDI

Sara dhe Atdheu dje pranuan pëlqimin që kanë për njëri- tjetrin dhe dolën bashkë nga emisioni. Kjo solli shumë debate në studio. Ata u kritikuan nga Arjani, u ofenduan nga Antonela, ndërsa Geliani e priti me shumë qetësi.

Ndërkohë, në faqen zyrtare të “Përputhen” në Instagram, video e puthjes së tyre mori shumë like dhe komente.

 

Mes tyre ishte edhe komenti i Ana Kaurit. Ajo shkruan: “E beri dhe kte @atdhe_xharavina ????”

 

- Advertisement -

TE FUNDIT