8.5 C
Tirana

“Sapo u bëra yll”/ Kastro Zizo merr dhuratën e veçantë për ditëlindje

VENDI

Kastro Zizo është një nga personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar. Ai njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë dhe moskokçarëse.

Së fundi këngëtari dhe moderatori i njohur shqiptar ka publikuar foton e një certifikate ku ishte regjistruar një yll në emrin e tij!

Tani në qiell ka një yll që mban emrin e Klevis Begës dhe kjo dhuratë e ka emocionuar shumë atë:

LEXO EDHE: Ditëlindje jashtë Shqipërisë dhe surpriza të veçanta/Nuk do e besoni sa vjeç mbush Eli Fara
“Në këtë 35-vjetor të lindjes sime sapo u bëra një YLL. Një Yll prej vërteti ama…jam vetem 175 vite dritë larg për çdo gëzim e hidhërim! Flm zemër @mancellarides për këtë super dhurate! ❤😍”, shkruan ai.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT