14.5 C
Tirana

Saimiri dhe Generda kapen bashkë në Gjermani? Ja detaji që i futi të gjithë në dyshime

VENDI

Marrëdhënia mes Saimirit dhe Merit vazhdon të jetë në vëmendje edhe pas mbarimit të “Love Story”. Së fundmi të gjithë i habiti fakti që Saimiri u kthye në Gjermani pa Merin. Princi modern tregoi se ata vazhdojnë të jenë bashkë dhe të njohin njëri-tjetrin.

Ndërkohë ndjekësit kanë kapur një tjetër detaj që ka nxitur dyshimet se Saimiri ka qenë mbrëmë në shoqërinë e Generdës.

Shkak janë bërë postimet nga e njëjta makinë, por dyshja ende nuk ka reaguar.

Kujtojmë që Saimiri dhe Generda u përfolën për një lidhje edhe pak kohë më parë, por ata e mohuan.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT