3.5 C
Tirana

Sa ndryshe me sot…/ Olti Curri publikon foton me Çiljetën: Kur ishim…

VENDI

Pak më parë blogeri Olti Curri ka publikuar një foto me Çiljeta Xhilagën, ku të dy duken shumë të rinj dhe ndryshe. Aq sa vështirë ti njihni!

“Kur ishim të rinj, të pafajshëm dhe vishnim këmishën me kanatjere”- shkruan Olti me humor për veshjen e tij. Ndonse nuk ka ndonjë datë fikse ata duken mjaft të vegjël.

Olti gjithmonë bën batuta edhe për veten e tij duke mos u kursyer aspak, ndërkohë që edhe Çiljeta nuk i fshihet të shkuarës duke i marrë këto gjëra me sportivitet.

- Advertisement -

TE FUNDIT