9.5 C
Tirana

Rudina Dembacaj publikoi foton nga plazhi si pjeshkë me trupin gjithë forma, por do mbeteni pa fjalë kur të shikoni sa e shëndoshë ka qenë dikur

VENDI

Rudina Dembacaj, është një nga aktoret dhe moderatoret më të famshme për publikun shqiptar.

Me barkun jashtë dhe e shëndoshë, Rudina Dembacaj publikon foton e para disa viteve – Abc News

Si rrallë herë, Rudina ka publikuar në rrjete sociale foto me rroba banjë dhe siç duket mezi i ka pritur ditët e pushimit. “Më në fund det!??”, shkroi krahas fotos së publikuar aktorja.

Gjithashtu edhe pak ditë më parë, vëmendje të madhe mori dhe një foto tjetër e Rudinës. Ajo shfaqej në krahët e partnerit të saj, Mark Flloku dhe përmes fotos zbuloi se çfarë i thoshte çdo ditë i shoqi.

“Vështirësitë të forcojnë zemër, kështu më thotë çdo ditë!??”, shkruante moderatorja bashkëngjitur me foton me partnerin e saj.

- Advertisement -

TE FUNDIT