16 C
Tirana

Rudina Dembacaj i merr emisionin Roza Latit, ja kur do të fillojë transmetimi.

VENDI

Ditën e sotme moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku Roza Lati njoftoi se është tërhequr nga projekti që po punonte prej disa kohësh. Përmes Instagramit Roza u shpreh se tani e tutje do të fokusohet vetëm tek emisioni i saj Why not.

Asgje nuk duhet te jepet falas ne kete jete dhe as ne televizion. Te duhet mund dhe djerse balli per te arritur suksesin. Do jem gjithmone e perkushtuar te Bebja ime Why Not. Jam terhequr nga gjithçka tjeter. Faleminderit shkruante Roza ndër të tjera.

Blitz ka mësuar se vendin e Roza Latit në këtë emision do ta zë një tjetër prezantuese shumë e njohur e televizionit Ora Rudina Dembacaj. Emisioni do të mbajë titullin Dy Botë dhe nis trasmetimin nga muaji Prill i këtij viti.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT