12.5 C
Tirana

“”Rreth Shkodres tonë…”, Megi Topalli dhe bashkëshorti Angjelin Serreqi, pushime “shkodrane” në fundjavë

VENDI

Megi Topalli dhe Angjelin Serreqi, por jetojnë prej pak kohësh kënaqësinë e të qënit prindër të të një djali, Nikola. Për këtë arsye, daljet e tyre së bashku në rrjete sociale, nuk kanë qenë të shpeshta. Para pak minutave, vajza e ish- kryetares së Kuvendit, ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj. Megi nuk ka shkruajtur shumë, por ka nënvizuar se është në këto ditë pushimesh në Shkodër.

 

“Rreth Shkodres tone…❤❤❤”, shkruan Megi në foton me Angjelinin. Sipas gjasave, dy prindërit e rinj kanë vendosur të kalojnë një fundjavë së bashku në vendlindje dhe ta bashkëndajnë me miqtë në rrjetet sociale. Në këtë foto mungon Nikola i vogël, i cili mbase ka qenë me ta ose është lënë me gjyshërit në shtëpi në këto ditë të nxehta.

 

Ndërsa fotoja e sotme duket se është shkrepur diku në Prekal, dy javë më parë Megi publikoi një tjetër foto, këtë herë nga Shiroka, por duke preferuar të pozojë vetëm. ShkodraWeb Media i uron pushime të mbara dhe jetë të lumtur me Nikolan dhe të afërmit e tyre.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT