15.5 C
Tirana

Rrëfim Drithëruesi Jozefina Topalli: ‘Skishim Lekë, As Për Të Blerë Bukë Thatë..’

VENDI

‘Do më ndihmojë zoti, skishim lekë, as për të blerë bukë thatë..’ Jozefina Topalli rrëfim drithërues si kurrë ndonjëherë

 

Familja ime dhe une ju falenderoj me mirenjohje per mesazhet tuaja te aferta e ngushelluese. Jeta e nanes sime ka qene nje kalvar kur ne ishim te vegjel, por une asnjehere nuk e kam degjuar ate te ankohej.

 

Ishte nje her oine, por gjithmone me buze ne gaz, besimtare dhe me kurajo te madhe. Do na ndihmoje zoti thoshte , edhe kur nuk kishim asnje leke , as per te blere buken thate.

- Advertisement -

TE FUNDIT