17.5 C
Tirana

Roza Lati realizon setin e ri fotografik, vë në dukje tatuazhin e saj të madh në kofshë

VENDI

Roza Lati njihet si një nga personazhet më të drejtpërdrejt të ekranit shqiptar, që herë pas here bën “çmenduria” të ndryshme në emisionin e saj.

Moderatorja e njohur është mjaft e komentuar për jetën e saj private dhe për deklaratat e ndryshme që bën.

Roza gjithashtu është e ndjekur nga një numër i madh fansash në Instagram.

Ajo së fundmi ka publikuar setin e saj më të ri fotografik.

Në fotot e publikuara ajo i ka dhënë përparësi tatuazhit gjigand që ka në kofshë.

Fotot e saj kanë marrë komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit./a.k/noa.al/

- Advertisement -

TE FUNDIT