5.5 C
Tirana

Romeo flliq keq Donaldin: Ai puthte vajzat që nga …

VENDI

Donaldi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas kaq kohësh prej ku edhe ka përfunduar “Big Brother VIP”.

 

Ai bëri zhurmë të madhe me lidhjen e tij me Bora Zemanin, sidomos pas takimit që patën brenda “BBV”.

 

Së fundi Donaldi bashkë me vëllaun e tij binjak Romeon ishin të ftuar në “Wake Up”, ku shpalosën shumë gjëra nga karriera dhe jeta personale e tij.

 

E një deklaratë tejet interesante ishte ajo e Romeos për Donaldin.

 

Ai ka rrëfyer se Donaldi ka dhënë puthjen e tij të parë qysh në moshë të hershme.

 

“E dashura e parë e Donaldit? Ai ka qenë 13-14 vjeç. Ka qenë Don Zhuan i madh, i puthte.”, ka thënë ai.

 

Kujtojmë se Donaldi pati lidhje me Beatrixën brenda shtëpisë së “BBV”, lidhje kjo që nuk rezistoi edhe jashtë

- Advertisement -

TE FUNDIT