10.5 C
Tirana

REGJISTRIMI – “Do marrësh 120 mln lekë për 4 vite”, si përpiqet “të josh” deputeti Jenishehri “kandidatin”…

VENDI

Vetëm pak orë pasi shpalli thirrjen në Facebook për kandidatë për deputetë kanë “vërshuar” kërkesat në telefonin e Selami Jenishehrit.

Shkodranët, mjeshtra të humorit dhe batutave nuk kanë humbur momentin për ta vendosur në lojë deputetin që garon me partinë e Pensionistëve.

Abcnews.al ju sjell audion e plotë të “negociatave” mes deputetit dhe qytetarit që “kërkon” të futet në listat e kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit. “A do ma u ba deputet, do të marrësh 120 milionë lekë, kaq ke me marrë për 4 vite.

Do të jesh në parlament, ke me pa” thotë ndër të tjera Selami Jenishehri në audio në tentativë për ta bindur që ti bashkohet listës së tij pa e kuptuar që qytetari po tallej.

- Advertisement -

TE FUNDIT