20.5 C
Tirana

Rama zbulon të parët në listë në të gjitha qarqet: S’i ndaja dot Çomon dhe Bozon në Tiranë

VENDI

Kryeministri Edi Rama zbulon të parët në listat për të gjitha qarqet.

Edona Bilali në qarkun e Shkodrës Pranvera Resulaj në Vlorë Greta Duraku në Kukës Eni Zake në Korçë Lavdrim Krashi në Dibër Hatixhe Konomi Berat Najada Çomo dhe Luljeta Bozo në Tiranë Erion Braçe në Fier Evis Kushi në Elbasan Mirela Kumbaro në Gjirokastër Lindita Nikolla në Kurbin Milva Ekonomi në Durrës

- Advertisement -

TE FUNDIT