10.5 C
Tirana

Rama publikon foton me Zahon! Çfarë po i tregon Kryeministri me gisht?!

VENDI

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj fundjave me një foto të veçantë me djalin e tij të vogël, Zaho.

Rama shihet teksa e ka kapur përdore vogëlushin, ndërsa shfaqet duke i treguar me gisht lapidarin për dëshmorët e fshatit Vuno.

Zaho foli për Vlorën në mitingun e fundit elektoral të Partisë Socialiste, ku mori mikrofonin dhe tha se “Unë e dua Vlorën”, kështu që kryeministri Rama ka zgjedhur t’ia tregojë gjithë këtë zonë të Shqipërisë.

- Advertisement -

TE FUNDIT