13.5 C
Tirana

“Rama po luan blofin”, Arian Çani tregon planin e kryeministrit dhe ‘këshillon’ Bashën

VENDI

Gazetari Arian Çani ka folur për ofertën e kryeministrit Edi Rama për kryeopozitarin Lulzim Basha për zgjedhjen e një presidenti konsensual.

 

Çani tha se “në kushtet aktuale me një kryetar që nuk do të ikë PD do bënte gabim mos e pranonte”.

 

Sipas gazetarit kryeministri po luan blofin me ofertën e presidentit konsensual në mënyrë që “të shtyjë verën”.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT