12.5 C
Tirana

RAMA NXJERR PAMJET NGA RRUGA E RE E THETHIT ME PAMJET E FOTOGRAFIT SHKODRAN TERENC PEPA

VENDI

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga rruga e re e Thethit, për të cilën thotë se ka qenë një kërkesë e kahershme e banorëve, por edhe një nevojë e e përmbushur për atë shëmbëlltyre të bukur të turizmit malor.

 

Pamjet e postuara nga kryeministri janë të realizuara nga fotografi shkodran Terenc Pepa i cili me shumë mjeshtri ka realizuar një video fantastike.

 

E me të drejtë që Rama vijon ta ketë si një pikë referimi fotografin shkodran kur vjen puna për të reklamuar veriun e Shqipërisë pasi në punën e realizuar nga Terenc Pepa gjithnjë merr kënaqë si kur sheh fotot dhe videot e tij.

 

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me rrugën e re të Thethit, një kërkesë e kahershme e banorëve punëtorë, po edhe një nevojë e vjetër tanimë e përmbushur për atë shëmbëlltyre të bukur të turizmit malor, ngritur në vite me mendjen e artë e me duart e palodhura të banorëve të zonës, ju uroj një të diel të qetë😍”, shkruan Rama.

 

https://fb.watch/8_2ixAcRLv/

- Advertisement -

TE FUNDIT