8 C
Tirana

Rama “nxehet” në emision: Na sill ca qofte t’i hamë e ca qepë Surreli

VENDI

Kryeministri Edi Rama është përplasur sot me gazetarin Çim Peka. Rama ka qenë në një lidhje direkte në emisionin “Çim Peka Live”, dhe kanë debatuar për testet kundër COVID-19 që janë bërë në vendin tonë.

Rama disa herë ka thënë se debati për testet është kot, dhe tha se nuk do përgjigjej më për këtë gjë. “Na sill ca qofte në formë syri t’i hamë dhe ca qepë Surreli, se kështu u bë ky muhabet”, tha Rama.

Më tej replikat vijuan më tej, Kryeministri dhe Peka i kanë thënë njëri-tjetrit se po bëheshin qesharak.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT