24.5 C
Tirana

Rama jep lajmin fantastik: “Së shpejti vjen një thesar para syve tuaja”

VENDI

Nuk ndalet Kryeministri Edi Rama. Pak momente më parë ai ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku tregon për transformimin e Bibliotekës së vjetër Kombëtare.

Teksa tregon punimet që po kryen ai theksoi se ky do të jetë një thesar i paçmueshëm para syve tanë. “Vazhdon papushim puna për transformimin e Bibliotekës së Vjetër Kombëtare, në një qendër bashkëkohore të librit dhe dialogut, ku një një thesar i paçmueshëm pret të zbulohet para syve tuaj së shpejti

#SkaKohëPërPushim”, shkruan Rama.

- Advertisement -

TE FUNDIT