22.5 C
Tirana

Rama e bëri edhe këtë… ndalon policët në Bruksel dhe u jep një këshillë (FOTO)

VENDI

Gjatë vizitës në Bruksel në një darkë me liderët e Ballkanit Perëndimor, kryeministri Edi Rama është ndalur para disa motorëve të policisë.

 

Rama ka ndarë foton në rrjetet sociale duke e shoqëruar edhe me një batutë.

 

“Rruga për Tiron o knej”, ka shkruar kryeministri Edi Rama.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT