12.5 C
Tirana

Publikohet FOTO-ja/ Shikoni çfarë i kanë bërë barbarët Xhesila Malokut

VENDI

Ish-nënkryetari i Forumit Rinor socialist, Juxhin Çela përmes një postimi në ‘Facebook’ ka reaguar lidhur me rastin e ‘Xhesila Malokut’ e cila kishte denoncuar djalin e deputetit socialist Rrahman Rrahja për dhunë por por më pasi e kishte tërhequr. Tërheqja sipas ish-oficerit të Emiliano Nuhu kishte ardhur pas kërcënimeve me jetë ndaj saj.

Çela ka publikuar një foto në ‘Facebook’, që sipas tij i përket Xhesila Malokut ku shihet se si ajo ishte dhunuar në mënyrë barbare.

Postimi i plotë:

vajza e vogel jetime qe pasi ishte perdhunuar dhe dhunuar barbarisht nga #RexhepRraja vajti ne policin e shtetit per te bere denoncimin.

Nuk e dinte se #PoliciaShtetit ne fakt jane #MercenareTeTaulantit!

Aty ne prani te oficereve te policise futet Rexhep Rraja me Taulant Ballen dhe nxjerrin nga komisariati vajzen qe te mos bente denoncimin dhe me pas e futen ne limuzinen e tyre, ku me gjasa kercenimet/rrahja ka vazhduar ne drejtim te vajzes jetime.

Nese kjo do te kishte ndodhur ne Ruanda sot nuk do te kishte qeveri aty pasi njerezit do te kishin hequr zvarre nga zyrat te ngjashmit e Taulantit.

Kjo ngjarje na tregon se ka rene shteti/Kushtetuta dhe eshte ngritur banditizmi i pushtetareve!

- Advertisement -

TE FUNDIT