9.5 C
Tirana

Publikohen fotot e Alvisës me të brendshme në krevat duke…

VENDI

Skandali i Hysenit dhe Alvisës bëri bujë kudo në mediat rozë. Ishte Hyseni ai i cili në Prime të javës së kaluar kishte vendosur ta demaskonte Alvisën.

 

Dyshja u përballën me ak uza të forta nga njëri-tjetri, Alvisa për tradhëti e Hyseni për keq trajtim. Gjatë bisdës Alvisa e përmendi se Hyseni nuk e linte të vishej, se i kishte thënë jo veshje, jo instagram, jo dalje.

 

Por kjo u hodh poshtë, kur njëra nga faqet në instagram publikoi disa foto të Alvisës ku shihet shumë ekstravagante, madje në njërën prej pozave edhe në të brendshme.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT