21.5 C
Tirana

“Pse zgjedh rrugën e gabuar”/Luizi për Kiarën dhe Efin: Keni dalë shumë shëmtuar

VENDI

Luizi i ka thënë Efit që mund të kishte gjetur një mënyrë tjetër për t’u sqaruar me Kiarën.

Sipas tij mënyra se si ato debatuan ishte shumë e shëmtuar.

Ai tha se e gjithë shtëpia u vendos në ankth kur ata të tre u bashkuan sërish dhe se të tre ata mund të nxjerrin të gjithë banorët jashtë.

Efi u shpreh se nëse ata të tre nuk bashkepunojnë nuk do e arrijnë dot këtë gjë.

- Advertisement -

TE FUNDIT