13.5 C
Tirana

Pse u nda nga Andi krejt papritur? Melisa sqaron për herë të parë ndjekësit e saj

VENDI

Melisa dhe Andi janë i vetmi çift i mbijetuar nga Për’Puthen. Dyshja janë mjaft aktiv në rrjete  sociale ku shpesh informojnë ndjekësit me të rejat më të fundit nga romanca e tyre. Si çdo çift tjetër ata kanë pasur krizat e tyre por deri më tani ia kanë dalë mjaft mirë për të sheshuar diferencat mes tyre.

 

Në një bashkëbisedim me ndjekësit Melisa së fundmi ka zbuluar më shumë rreth raportit të tyre.

 

Pse u ndatë me Andin dhe pse u ribashkuat sërish? – e pyet njëri prej tyre. Melisa shprehet: Di vetëm të të them që duhemi tepër.

 

Një tjetër ndjekës ka qenë kurioz të dijë si shkon Melisa me Andin. Melisa shprehet se shkon si macja me miun gjatë gjithë kohës. Për sa i përket marrëdhënies me ish-konkurrentët ajo shprehet se me një pjesë nuk flasin dhe me një pjesë flasin. Kontaktet janë të thjeshta pasi secili ka drejtimin e vet.

 

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT