12.5 C
Tirana

“Pse ke frikë të dalim në nominim të katërt?”/Olta-Luizit:Kur të duash

VENDI

Grupi i Ermionës është pozicionuar në verandën e shtëpisë.

Luizi pyeti Oltën pse ka frikë të dali në nominim ajo, Maestro, Kristi dhe ai.

Olta i tha se nuk e ka frikë, por nuk do të prishë lojën duke hequr rripin.

Ajo u shpreh se kjo është dëshira e tij jo e saj, sepse ajo nuk do të largohet Kristi apo Maestro nga shtëpia.

- Advertisement -

TE FUNDIT