17 C
Tirana

Provon mangon për herë të parë, reagimi i vogëlushes do ju zgjasë jetën

VENDI

Në rrjet qarkullojnë shpesh video të fëmijëve të vegjël që provojnë produkte të ndryshme ushqimore për herë të parë. Rasti më i shpeshtë është reagimi i vogëlushëve duke provuar limonin.

Së fundmi, në mediat sociale po qarkullon videoja e një vogëlusheje duke provuar për herë të parë mangon. Menjëherë pasi e provoi, vajzës së vogël i qesh fytyra dhe mundohet që ta marrë vetë frutin në dorë dhe ta ‘kullufisë.

Klipi i shkurtër gazmor është ndarë në rrjet me përshkrimin: Ja një video e mbesës sime duke ngrënë mango për herë të parë.” Duhet thënë se reagimi i vogëlushes të shton jetën.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT