10.5 C
Tirana

Protesta në Sheshin Skënderbej, qytetares i bie të fikët para Bashkisë e rrethuar me policë

VENDI

Kanë përshpejtuar protestat në sheshin Skënderbej nga shoqëria civile ndërsa ishin parashikuar për orën 12.

Bëhet me dije se një qyetare është detyruar forcërisht të futet në makinë e policisë dhe bëhet fjalë për Ines Kurtin e cila është filmuar duke bërtitur dhe po ashtu një moment ka humbur ndjenjat përpara bashkisë së Tiranës ndërsa ka qenë e rrethuar me polcië.

- Advertisement -

TE FUNDIT