9.5 C
Tirana

PREZANTIM EDHE NE MEDIAT ITALIANE/ANXHELA MAHNIT ME VESHJEN NË EUROVISION, PERFORMANCË E ZJARRTË

VENDI

Në provën e parë në skenën e madhe të ”Eurovision Song Conest” në Rotterdam, përfaqësuesja e Shqipërisë ka ndezur skenën. Anxhela Peristeri ka zgjedhur një fustan të shkurtër në ngjyrë gri që i tregon linjat artistes.

Vokali i saj është vlerësuar gjithmonë dhe këtë herë nuk ka sesi të mungojë. Në skenë Anxhela do ta performojë e vetme këngën ”Karma”, por siç shihet edhe në videon e mëposhtme, ajo nuk do të rrijë e ngurtë, por do të shpërthejë.

Ndërsa ditën e djeshme Korçarja Anxhela Peristeri ishte pjese e emisionit ne raiquattro ,për një intervistë dhe prezantim ndryshe ,duke performuar këngën e madhe italiane “Grande Amore

- Advertisement -

TE FUNDIT