9.5 C
Tirana

Prej kohësh i mungon TV, Luana Vjollca bën ndryshimin që mezi e njohëm (FOTO)

VENDI

Një nga vajzat më me inflùencë në Shqipëri që i kushton më shumë rëndësi imazhit të saj në çdo dalje televizive dhe jo vetëm është padiskutim Luana Vjollca.

 

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtare përherë pëlqehet për stilin e saj unik. Së fundmi Luana e bëri sërish! Ajo ndryshoi “look” dhe rrémbeu sërish vëmendjen e të gjithëve. Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshur dy milionë ndjékësit.

 

“Showgirl”-i shqiptar u tha “bye bye” flokëve të shkurta si edhe ngjyrës së kuqe në portokalli. Nga bionde, artistja ka vendosur që të bëjë një miks të ngjyrave të flokëve, të cilat po i rrinë për mrekulli. Edhe këtë herë Luana vendosi të na befàsojë me postimin e fundit me “look”-un e ri në kafe me fije bjonde.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT