16.5 C
Tirana

Pra, i dashuri i Ana Kaurit qenka ish-konkurrenti i Përputhen? Dyshja kapen MAT në plazh!

VENDI

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana, para pak kohësh ka treguar se është në lidhje, teksa nuk ka zbuluar më shumë detaje për të dashurin. Faqja e njohur në rrjetin social “Vipat e Bllokut” kanë publikuar një fotografi të ish-konkurrentes me të dashurin.

 

Në mbishkrimin e fotografisë thuhet se është Ana dhe Erjoni, e që edhe ky i fundit ka qenë pjesë e këtij emisioni.

 

Bëhet fjalë për Elton Maksuti, i cili hyri pak muaj para përfundimit të emisionit

Në fotografinë e publikuar dyshja shihen të shtrirë pranë njëri-tjetrit, teksa Eltoni puth në kokë Anën.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT