21.5 C
Tirana

Pòlicia i hoqi lejen e drejtimit, Shkëlzen Berisha i sfidon, bëhet me patentë të re (Foto)

VENDI

Disa ditë më parë lajmi se Shkëlzen Berishës iu pezullua patenta u bë kryefjala e mediave rozë. Megjithatë duket se tanimë Shkëlzeni ka gjetur zgjidhjen më të mirë për të udhëtuar me makinë.

 

“”Patenta” e re”, ka shkruar Berisha krah fotove të fundit të publikuara në llogarinë e tij në ‘Facebook’ ku shfaqet krah partneres së tij, Armina Mevlani.

 

Dyshja janë shfaqur shumë të qeshur krah njëri-tjetrit duke treguar se e kanë shijuar shumë këtë xhiro bashkë. Edhe ndjekësit kanë pohuar të njëjtën gjë në komentet e tyre duke lënë një sërë komplimentesh dhe pëlqime tek fotot e çiftit, të cilëve kjo situatë e pandemisë u prishi edhe planet për një dasmë të madhe.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT