13.5 C
Tirana

“Po presim një engjëll”! Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij do të bëhen prindër për herë të parë

VENDI

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij, Selvije Jao, do të bëhen prindër për herë të parë, pasi grimierja është shtatzënë. Lajmin emocionues e bëri të ditur vetë këngëtari në rrjete sociale.

 

Ditën e djeshme, Selvija festoi ditëlindjen e me këtë rast, Shpati vendosi ta urojë duke publikuar një foto të tyre në llogarinë e tij në Instagram, krahas së cilës shkroi:

 

“Gëzuar ditëlindjen gruaja ime, që do të bëhet nënë së shpejti. Dashuria jote më ka kthyer në këtë njeri të lumtur, gjithmonë njeri të qeshur që jam sot, të jam mirënjohës përgjithmonë!

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT