17.5 C
Tirana

Plumba në Shijak, një i plagosur

VENDI

Një 45-vjeçar është plagosur me armë pas një konäikti me një person tjetër.
Ngjarja ka ndodhur në Pjezë të Shijakut, ndërsa i plagosuri me iniciale A. B., ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.
45-vjeçari është qëlluar me plumb në dorë, kurse autori i dyshuar është identiãkuar me iniciale A. H.
Policia e ka shpallur në kërkim dhe sqaron se sherri mes dy personave ndodhi për motive të dobëta. Hetimet janë duke vazhduar për ta zbardhur plotësisht këtë ngjarje.

- Advertisement -

TE FUNDIT